NivusosyalBizim Hesap Fatura Eklentisi

Nivusosyal yazılımı için geliştirilmiş BizimHesap fatura entegrasyonu eklentisi.

Demo Admin Demo
110.00 TL + KDV

Tek Domaine Ömürboyu Lisans

Hemen Satın Al

Nivusosyal yazılımı için üretilen, Bizim Hesap entegrasyon eklentisidir. Bu eklenti ile artık Nivusosyal kurulu sitelerinizde belirlediğiniz kriterlere uygun olan Siparişlerinizi manuel yada otomatik şekilde Bizim Hesap sistemine aktarabileceksiniz. Eklenti Bizim Hesap API'sinin izin verdiği oranda siparişleri sadece taslak olarak göndermektedir. Ayrıca Bizim Hesap üzerinden faturalaştırılmalı ve resmileştirilmelidir.

Bizim Hesap Fatura Eklentisi Özellikleri

Otomatik Yapı

Bu eklenti ile genel ayarlarda belirlediğiniz kriterlere uygun olarak siparişlerinizi cron tetiklemesi ile tamamen otomatik Bizim Hesap panelinize gönderebilirsiniz.

Detaylı Ayarlamalar

Eklenti işinizi kolaylaştıracak bir çok özelleştirme imkanı sunmaktayız. Siz satışlarınıza odaklanırken eklenti sizin için siparişlerin faturalaştırmasına katkı sağlar.

Manuel İşlemler

Eklentiyi manuel konumuna getirerek tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. İşlemlerinizi ve müşteri bilgilerini kontrol ederek, düzenleyerek bilgileri Bizim Hesap paneline tek tıkla aktarabilirsiniz.

Sürüm Bilgileri

v1.0 Sürüm Detayları (1 Ocak 2021)

BizimHesap entegrasyonu için yayınlanmış çıkış sürümüdür.

Sunucu Gereksinimleri
  • Nivusosyal v3.5+
  • Ioncube 10.2+

Sıkça Sorulan Sorular

Lisans sınırsız mı? İptal/iade yapabilir miyim?
Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.
Nasıl satın alabilirim?
Eğer NivuSosyal ürününe sahipseniz eklentiyi nivusoft üzerinden üyeliğiniz ile satın alımı gerçekleştirip, panelinizden tek tıklama ile aktif edebilirsiniz.
Ne kadar sürede teslim alabilirim?
Siparişiniz sonrası panelinizden eklentiyi direk aktif edebilirsiniz.